ИЗЛОЖБА У ЋУПРИЈСКОМ МУЗЕЈУ: „Форма комуникације“
ИЗЛОЖБА радова из области визуелне комуникације и папирног инжењеринга биће отворена у ћупријском Музеју „Хореум Марги – Равно“.
Фото:З.Глигоријевић
Изложба под називом „Форма комуникације“, ауторке Тијане Шћекић, биће отворена у четвртак, 13. фебруара, у 18 сати.
Поставка ће дати одговор на питање може ли папир да пренесе поруку без речи. “Када се визуелна комуникација споји са папирним инжењерингом, форма добија нову улогу – она постаје језик. Облик, текстура и покрет претварају папир у медиј који комуницира сам по себи.“
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
22. 07. 2026. у 11:46 >> 23:04
Коментари (0)