ИСКЉУЧЕЊА СТРУЈЕ: Сутра радови на мрежи у Браничевском округу
ЖАБАРИ– У среду, 12. фебруара, изводиће се радови на електромрежи, због чега ће поједини делови Браничевског округа остати без струје.
Д. Новковић
У периоду од 8 до 14 сати, струју неће имати део насеља Симићево код Жабара – трафо-област „Симићево 2“, а на подручју града Пожаревца од 8.30 до 13 део Брежана према Батовцу. У општини Петровац на Млави, у периоду од 10 до 12 сати, са мреже ће бити искључено шест трафо-области у насељу Стамница: Горњи Дебељак, Грошић, Горњи и Доњи Радуловац, Стамница Завод и Стамница село. У случају лошег времена, наведени радови биће одложени.
Препоручујемо
У ЋУПРИЈИ ПОЧЕО „РАВАНЕЛИУС“: Отворен 7. фестивал музичке изузетности
04. 07. 2026. у 18:03
ДЕЦО, ЛЕТУЈТЕ У БИБЛИОТЕЦИ: За ученике су почеле занимљиве креативне радионице
04. 07. 2026. у 17:28
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење
ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.
05. 07. 2026. у 12:34
Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."
ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.
05. 07. 2026. у 21:54
СТРАШНО: Предозирао се унук Ере Ојданића - драма у Реснику
УНУК Ере Ојданића, Андрија Ојданић данас се предозирао наркотицима, због чега је морала да реагује хитна помоћ.
03. 07. 2026. у 18:30
Коментари (0)