ОД ПРИВРЕДНИКА – БИК НА РАЖЊУ: Поклон Краљевчанима за српску Нову годину

Као што није било организованог дочека Нове године по грегоријанском календару, Краљевчани неће колективно дочекати ни српску Нову годину, али празнична атмосфера ипак није изостала на централном Тргу српских ратника.

ОД ПРИВРЕДНИКА – БИК НА РАЖЊУ: Поклон Краљевчанима за српску Нову годину

Г.Шљивић

За то је понајвише заслужан мирис печеног бика, тешког пола тоне, који се од јутарњих сати окреће на ражњу као поклон Краљевчанима од овдашњих привредника за бесплатно новогодишње окрепљење.

Г.Шљивић

 

- Иако на тргу неће бити музичког програма, желили смо да сачувамо традицију и суграђанима поново поклонимо скромну закуску за српску Нову годину и уједно им пожелимо срећне празнике – каже Душан Живановић испред групе краљевачких привредника.

Г.Шљивић

 

За новогодишње окрепљење Краљевчана, како сазнајемо, планиранио је да се у вечерњим сатима подели око 1.000 бесплатних лепиња са печењем, уз неизоставни „шумадијски чај“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ВЕНАМА ПРЕДСЕДНИКА ФИФА ТЕЧЕ СРПСКА КРВ: Како је Београђанка спасила живот Инфантину - први човек светског фудбала ступио у контакт са њом