САЈАМ ЗАПОШЉАВАЊА: Послодавци понудили 130 радних места
ПОЖАРЕВАЦ – У Центру за културу у Пожаревцу данас је одржан Сајам запошљавања, на коме су 22 послодавца понудила 130 радних места.
Д. Новковић
Сајам је био мешовитог типа, па су незапослени могли да конкуришу за радна места у области грађевинарства, администрације, машинској и прехрамбеној струци, услужним и другим делатностима. У понуди су били послови зидара, тесара, инжењера, радника обезбеђења, пекара, фризера, цвећара, ауто-електричара, књиговођа... Сајам је био прилика да незапослени, као и они који траже промену радног места, у непосредном контакту са послодавцима добију ближе информације о слободним местима, предају своје радне биографије и конкуришу за жељене послове. На штанду Националне службе за запошљавање, заинтересовани су добили информације о свим услугама које пружа НСЗ и актуелним програмима запошљавања који се спроводе у пожаревачкој филијали.
Препоручујемо
АКРЕДИТАЦИЈА НА ЧАК СЕДАМ ГОДИНА: Дом здравља у Ваљеву поново сврстан у медицинску елиту
11. 03. 2026. у 06:45
РЕКОНСТРУКЦИЈА ВОДОВОДНЕ МРЕЖЕ У АПАТИНУ: Влада определила 284 милиона динара
10. 03. 2026. у 13:47
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (0)