ОБЕЛЕЖАВАЈУ САОБРАЋАЈНУ СИГНАЛИЗАЦИЈУ: Путари у Пландишту користе лепо време за наставак радова

Јелена Баљак

22. 10. 2024. у 14:27

ОВЕ лепе пролећне дане усред октобра путари у јужнобанатској општини Пландиште користе за наставак обележавања хоризонталне саобраћајне сигнализације.

ОБЕЛЕЖАВАЈУ САОБРАЋАЈНУ СИГНАЛИЗАЦИЈУ: Путари у Пландишту користе лепо време за наставак радова

Фото: Општина Пландиште

Исцртавају се разделне линије и ивице на коловозима на локалним саобраћајницама, обележавају печашки прелази, паркинг места и зоне школа.

Апелује се на возаче да у зони радова прилагоде брзину вожње.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА Милановић љут на Израелца: Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!

"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"

ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.

11. 03. 2026. у 13:59

Коментари (0)

ЖЕСТОКО СЕ УВРЕДИЛА: Ђорђе Давид четири месеца није причао са Снежаном Ђуришић - рокер открио детаље