УТАКМИЦЕ ПРИЈАТЕЉСТВА: Турнир у малом фудбалу, у среду 16. октобра на СПЕНСУ у Новом Саду

Љ.П.

14. 10. 2024. у 15:58

ПРЕДСТАВНИЦИ Удружења полицајаца и грађана „Безбедна заједница“ и ове године организују спортски догађај под називом „Утакмице пријатељства“, уз подршку Града Новог Сада, АП Војводине, УНХЦР-а и других институција и организација, а који ће се одиграти 16. октобра од 11 часова, у Малој дворани Спенса у Новом Саду.

УТАКМИЦЕ ПРИЈАТЕЉСТВА: Турнир у малом фудбалу, у среду 16. октобра на СПЕНСУ у Новом Саду

Н.Карлић

Учесници турнира у малом фудбалу  биће  будући полицајци из Средње школе унутрашњих послова, млади из Великог рита, средњошколци ШОСО „Милан Петровић“, млади из Прихватног центра Принциповац и средњошколци из новосадских школа, укупно 16 екипа.

Манифестацију ће својим плесно-музичким перформансом отворити млади из Великог рита, а пре почетка турнира  сви ће имати могућност да учествују у „Трци пријатељства“ којом ће показати солидарност, подршку и међусобно уважавање, развијањем духа толеранције, фер-плеја и здравих животних навика кроз спорт и рекреацију.

Манифестација ће бити обогаћена штандовима Полицијске управе у Новом Саду, Сектора за ванредне ситуације МУП-а, Агенције за безбедност саобраћаја, Црвеног крста Новог Сада и Добровољног ватрогасног друштва „Будисава“.

Најбоље очекују вредне награде и, медаље и пехари, а помоћ у реализацији пружиће и студенти Факултета спорта и физичког васпитања.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОВАКВУ ПРОВОКАЦИЈУ НЕ ПАМТИ! Делије развиле трансапрент на ЈУГУ! Гробари остали у шоку! (ВИДЕО)