БЕЗБЕДНОСТ ДЕЦЕ НАЈВАЖНИЈА: Нова подела ауто-седишта за бебе у Градској управи Смедерево
У Градској управи у Смедереву данас је организованаа подела ауто-седишта за бебе. Реч је о акцији коју град Смедерево већ дуги низ година спроводи заједно са Агенцијом за безбедност саобраћаја.
Фото: Н. Живановић
-Највећа и непроцењива вредност коју може да има један град, друштво и држава су деца. Град Смедерево има деце, желимо да их у будућем периоду имамо још више, да вратимо радост у наш град, јер нико не може да измами искренији осмех и већу радост у срцу него дете. Локална самоуправа брине о безбедности свих грађана, а нарочито деце, казала је градоначелница Смедерева Јасмина Војиновић приликом обраћања родитељима.
Иначе, додела ауто-седишта врши се на основу спискова из породилишта. Право остварује свака породиља, која на дан рођења детета има пребивалиште на територији града Смедерева.
Препоручујемо
ОДЛАЗАК ДОКТОРА СВЕТЕ: Преминуо познати кикиндски педијатар Светозар Белеслин (ФОТО)
25. 02. 2026. у 21:33
ИЗЛОЖБА „БИТ“ ДУШАНКЕ МИК ГЛУМАЦ: Радови вршачке уметнице у Галерији Дома војске
25. 02. 2026. у 18:39
СРЦЕМ ПИШЕМ ЋИРИЛИЦУ: Расписан конкурс за учешће на 25. „Данима ћирилице“ у Баваништу
25. 02. 2026. у 18:13
НИКАД ЈАЧИ УДАРАЦ ЗА РУСЕ ОД ПОЧЕТКА РАТА: Украјинске ракете летеле више од 1.300 км, погођена кључна фабрика (ВИДЕО)
УКРАЈИНА је у суботу увече погодила једно од стратешки најзначајнијих одбрамбених постројења Русије, напавши Воткински машински завод у удаљеном региону, скоро 1.300 километара од украјинске границе - што представља најдубљи удар икада изведен украјинским оружјем домаће производње.
25. 02. 2026. у 12:25
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)