ПОЗИВ ДАВАОЦИМА: У среду три акције давања крви у Браничевском округу

ЖАБАРИ – У среду, 18. септембра, Црвени крст организује три акције давања крви у Браничевском округу, у сарадњи са Институтом за трансфузију.

ПОЗИВ ДАВАОЦИМА: У среду три акције давања крви у Браничевском округу

Д. Новковић

Прва акција одржаће се у просторијама Центра за социјални рад у Жабарима, у периоду од 9 до 14 сати. Друга и трећа акција организују се на подручју петровачке општине, у трансфузиомобилу, који ће од 9 до 12 бити постављен у центру Петровца на Млави, а од 12.30 до 15 у школском дворишту у Рановцу. Апелује се на све пунолетне грађане да се одазову у што врећем броју, како би помогли угроженим пацијентима.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати

ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.

24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум

КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.

24. 06. 2026. у 18:41

Коментари (0)

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина