СКУПЉЕ ВОЗНЕ КАРТЕ: Од Пожаревца до Смедерева за 224 динара
КАРТЕ за железнички путнички превоз на релацији Пожаревац–Смедерево поскупеле су за око 20 одсто.
Д. Новковић
Карта у једном смеру, дужине 30 километара, сада износи 224, а повратна 358 динара. Цена карте до успутних места износи 112 и 178, а повратна 180 и 280 динара.
Према обавештењу „Србијавоза“, до поскупљења карата у путничком превозу, три године након претходног, дошло је услед промене тржишних услова.
Препоручујемо
ЗА БЕЗБЕДНИЈИ ПРЕВОЗ МАЛИШАНА: У Сомбору подељено 370 дечјих ауто-седишта
26. 02. 2026. у 15:25
ИЗАЗОВИ ПОДРШКЕ НАЈРАЊИВИЈИМ ГРУПАМА: Међународни фестивал права и социјалне заштите
26. 02. 2026. у 14:00
ЈУБИЛЕЈ ЛЕСКОВАЧКОГ СПОМЕН-ПАРКА: Саветовање конзерватора о делу Богдана Богдановића
26. 02. 2026. у 13:23
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)