ДРУГИ УПИСНИ РОК НА КРАГУЈЕВАЧКОМ УНИВЕРЗИТЕТУ: Слободно 1451 место, има и буџетских
Други уписни рок на 12 факултетета Универзитета у Крагујевцу почиње у понедељак, 19.августа. Овај Универзитет има још 1451 слободних места, од чега 586 буџетских и 865 за самофинансирајуће бруцоше. Највише слободних местаима на Економском, Правно и Природно-математичком факултету.
Фото : УК
Други уписни рок на 12 факултетета Универзитета у Крагујевцу почиње у понедељак, 19.августа. Овај Универзитет има још 1451 слободних места, од чега 586 буџетских и 865 за самофинансирајуће бруцоше. Највише слободних местаима на Економском, Правном и природно-математичком факултету.
Цена школарине за самофинасирајуће студије су у распону од 45.000 динара до 5.000 евра, у зависности од факултета и смера.
Други уписни рок на крагујевачком Универзитету трајаће do 23.августа.
Препоручујемо
МОСТОВИ САРАДЊЕ: Смедерево окупља делегације из региона пред "Нушићеве дане"
08. 12. 2025. у 13:21
БЕЗ СТРУЈЕ СУТРА ДЕО ПАРАЋИНА: Најављени радови на нисконапонској мрежи
07. 12. 2025. у 23:15
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)