МАГИЧНИ СВЕТ СТРИПА: Креативна радионица „Стрит арт“ фестивала у Краљеву
Изложбом посвећеној популарном стрип-јунаку Загору у Краљеву је почео традицинални фестивал алтернативних уметности „Стрит-арт“ и потом настављен радионицом намењеној љубитељима девете уметности.
Г.Шљивић
У дворишту такозване Француске куће у центру Краљева до 15. августа одржаће се тродневна радионица стрипа, илустрације и концепт-арта коју ће водити Владимир Весовић, наш познати графичар, илустратор и стрип-аутор.
На овим радионицама полазници ће бити у прилици да са Васовићем, директором Школе стрипа, илустрација и концепт-арта „Ђорђе Лобачев“, који је својим радом, понајвише као педагог и ментор, утицао на образовање и опусе око две стотине аутора из Србије и бивше Југославије, проникну у тајне и открију магични свет стрипа.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)