МЕМОРИЈАЛНИ ТУРНИР „МИРОСЛАВ НИКОЛИЋ ВУЈА“: На фудбалском терену у Остриковцу
МЕМОРИЈАЛНИ турнир “Мирослав Николић Вуја”, 22 по реду, биће одржан 3. и 4. августа на фудбалском терену у Остриковцу код Ћуприје.
Фото:ТВ Поморавље
Организатор је породица Николић у сарадњи са Фудбалским клубом “Поморавље 1948.” из Остриковаца, пријатељима клуба и спонзорима.
Учесници турнира су непромењени, па ће се тако и ове године за шампионски тутули борити екипа ФК “Младост” из Јовца, “Партизан” из Мајура, “Синђелић” из Војника и домаћини екипа “Поморавље 1948”.
Препоручујемо
ЗАВОД ЗА ЈАВНО ЗДРАВЉЕ ВРАЊЕ: Алергије учесталије од респираторних инфекција
09. 03. 2026. у 16:45
У СЛАВУ ФУДБАЛСКОГ СТРУЧЊАКА: Одржан Меморијални турнир „Миша Поповић“
09. 03. 2026. у 16:10
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)