ПАРАЋИНСКОМ АЕРО-КЛУБУ: Признање Светске падобранске асоцијације
АЕРО-КЛУБ „Наша крила“, из Параћина, добио је сертификат Светске падобранске асоцијације за учешће у светском падобранском рекорду од 30.351 падобранца, који је регистрован 13. јула.
Фото: АК "Наша крила"
Како је тим поводом изјавила Светлана Симић, председница „Наших крила“, ово је још једна потврда успешности, традиције, одрживости и континуираног развоја тог аеро-клуба, који деценијама постоји захваљујући Општини Параћин и многобројним донаторима.
АК „Наша крила“ основана су давне 1935, па ће наредне године обележити велики јубилеј – девет деценија постојања.
Фото: АК "Наша крила"
Овај клуб изнедрио је многе врхунске такмичаре – падобранце и моторне пилоте, а такође успешно управља и спортским аеродромом у Давидовцу, где је често домаћин различитим ваздухопловним догађајима.
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ЈОВАНИН НОВИ ДЕЧКО: Спортиста, бизнисмен, син југословенског рекордера (ФОТО)
ВОДИТЕЉКА Јована Јеремић већ неко време ужива у љубави са боксером Милошем Стојановићем Тигром, сином југословенског кикбоксера Гидре који је поставио светски рекордер.
04. 12. 2025. у 12:31
Коментари (0)