РЕВИЈА СРПСКЕ НАРОДНЕ НОШЊЕ: Сутра увече у центру Параћина
ПАРАЋИНЦИ ће у суботу, 20. јула, ако прошетају увече центром града, бити у прилици да погледају ревију српске народне ношње чији су аутори Бојан Ристић, Бошко Шербула и Кристијан Ристић.
Фото: З. Рашић
Несвакидашњи догађај који почиње у 18.30 сати организују Фолклорна група "Данково" и КУД "Моравски вез" из Доњег Видова, у сарадњи са КУД-ом "Папазовац" из Смедерева.
Како је најављено, у оквиру овог програма под покровитељством Општине Параћин наступиће чланови КУД-а "Цар Душан" и млади параћински солисти.
Препоручујемо
УГАШЕНА ВАТРА: Највећи пожар који је икад задесио Нови Пазар стављен под контролу
24. 01. 2026. у 11:32
ЗБОГ КВАРА НА ГЛАВНОМ ДОВОДУ: И данас проблем са водоснабдевањем Параћина и Ћуприје
21. 01. 2026. у 16:42
"СВЕОПШТИ РАТ" Стигло велико упозорење Америци
ВИСОКИ ирански званичник упозорио је да ће сваки напад на његову земљу бити сматран „свеопштим ратом“ док се америчка ударна група носача авиона приближава региону.
24. 01. 2026. у 09:31
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)