НАЈЛЕПШЕ ДВОРИШТЕ: Почела традиционална акција у Пожаревцу
Пожаревачки недељник „Реч народа“ и ЈКП „Комуналне службе“ и ове године организују акцију за избор најлепше уређеног дворишта.
Д.Н.
Фотографије и личне податке треба послати на мејл recnaroda@yahoo.com или донети лично у редакцију, у Таковској 5. На крају акције изабраће се три првопласирана такмичара, којима следују пригодне награде.
Препоручујемо
НАЈБОЉИ СПОРТИСТИ ВАЗДУХОПЛОВЦИ: „Златни орао“ поново Кристини Чипчић и Ивану Павлову
20. 03. 2026. у 19:24
ОПРЕЗ, ФАРБАЈУ ПЕШАЧКЕ ПРЕЛАЗЕ: У Вршцу почела обнова саобраћајне сигнализације
20. 03. 2026. у 16:35
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)