ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ НА ЈУГУ СРБИЈЕ: Највећа излазност у Босилеграду - до 16 часова гласало 42 одсто грађана

Јелена Стојковић
Јелена Стојковић

02. 06. 2024. у 17:51

ЛОКАЛНИ избори одржавају се и на југу Србије.

ЛОКАЛНИ ИЗБОРИ НА ЈУГУ СРБИЈЕ: Највећа излазност у Босилеграду -  до 16 часова гласало 42 одсто грађана

Фото: Ј.С.

До 16 сати је највећа излазност на локалним изборима забележена је у Босилеграду - чак 42 одсто. Нешто мања излазност је у Бујановцу, где је до 16 часова гласало је 12.745 гласача од укупно 43.079 са правом гласа, што је  29.6 одсто.

Из Општинске изборне комисије Сурдулица још нема информација о излазности до 16 сати. У Сурдулици право гласа има 16.355 бирача.

Што се тиче неправилности забележена је само једна и то на бирачком месту у Сурдулици.

Изборни дан се за сада без инцидената одвија и у Прешеву, али нема података о излазности.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕНЕЦУЕЛА ТОНЕ У ХАОС: ЦИА учествовала? Позната општужница против Мадура; Познато ко је ухапсио предедника, цуре први детаљи (ФОТО/ВИДЕО)

ВЕНЕЦУЕЛА ТОНЕ У ХАОС: ЦИА учествовала? Позната општужница против Мадура; Познато ко је ухапсио предедника, цуре први детаљи (ФОТО/ВИДЕО)

У ГЛАВНОМ граду Венецуеле, Каракасу, одјекнуле су експлозије, а град су у ниском лету надлетали авиони, јављају светски медији. Амерички председик Доналд Трамп објавио је да је председник Венецуеле Николас Мадуро ухваћен заједно са супругом и пребачен из земље.

03. 01. 2026. у 07:45 >> 17:12

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ПИЛИ БИ ДОК НЕ БИ ПАЛИ С НОГУ: Како је чашица спојила Голумбовског и Краља