„НЕСАВРШЕНЕ“ ПРЕД ПУБЛИКОМ: Књижевно вече у Свечаној сали Градске управе у Краљеву
У организацији Културног центра „Рибница”, у Свечаној сали Градске управе у Краљеву, у четвртак 30. маја, са почетком у 19 сати, биће одржано представљање књиге “Несавршене”, Лидије Васиљевић, психотерапеуткиње, психолошкиње и активисткиње из Београда.
КЦ Рибница
Као се наводи у најави, реч је о једном од најинтересантнијих овогодишњих издања у којем се деконструишу стратегије патологизације жена у оквирима психијатрије и психотерапије као и у самом друштву, кроз анализу обиља литературе, пракси и примера из психотерапијског искуства саме ауторке.
Препоручујемо
НАЈБОЉИ СПОРТИСТИ ВАЗДУХОПЛОВЦИ: „Златни орао“ поново Кристини Чипчић и Ивану Павлову
20. 03. 2026. у 19:24
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)