ДОНИРАЊЕ КРВИ У ПАРАЋИНУ: Након празновања, 9. маја нова акција
НАКОН изванредно успеле акције прикупљања крви, одржане 26. априла у просторијама Економске школе, Црвени крст у Параћину припрема већ прву акцију донирања крви у мају.
Фото: З. Рашић
Она ће бити одржана у четвртак, 9. маја, када се Параћинци врате уобичајеним активностима након провомајског и васкршњег празновања.
И ову акцију Црвени крст спроводи у сарадњи са Заводом за трансфузију крви из Ниша. а у Црвеном крсту очекују да се настави овогодишњи тренд раста броја хуманиста који даривањем крви спашавају људске животе.
Ова ДДК акција биће одржана у просторијама у просторијама Црвеног крста. Уз позив даваоцима, следи и подсећање да здрави и пунолетни мушкарци крв могу дати до 65. године живота једном у три месеца, а жене једном у четири.
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)