СВЕ СПРЕМНО ЗА ЂУРЂЕВДАНСКИ ВАШАР: У Параћину већ резервисано две трећине места (ФОТО)

Зорана Рашић
Зорана Рашић

02. 05. 2024. у 14:04

ПРВИ овогодишњи вашар у Параћину одржаће се на верски празник Ђурђевдан 6. маја, а то је ове године другог дана Васкрса, у понедељак.

СВЕ СПРЕМНО ЗА ЂУРЂЕВДАНСКИ ВАШАР: У Параћину већ резервисано две трећине места (ФОТО)

Фото: З. Рашић

О организацији вашара брине РЈ „Пијаца“ у склопу ЈКП „Црница“ Параћин, а како истичу у пијачној управи, све припреме су окончане на време.

До сада је већ две трећине места резервисано и плаћено по непромењеној цени од 1.220 динара за два метра продајног простора. Вашар ће бити одржан где и увек, у Видовданској и Улици мајора Гавриловића, које ће већ од 7 сати 6. априла бити затворене за саобраћај.

За ђурђевдански вашар у Параћину увек влада велико интересовање продаваца из целе Србије, па се и сада очекује њихов долазак не само из суседних поморавских градова већ и из Београда, Смедерева, Ниша. Крагујевца, Лесковца...

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВИ ДЕТАЉИ У ИСТРАЗИ, ЗАВРШЕНО ВЕШТАЧЕЊЕ ВОЗИЛА Откривено како је дошло до несреће у којој су погинули Ана Радовић и Александар

НОВИ ДЕТАЉИ У ИСТРАЗИ, ЗАВРШЕНО ВЕШТАЧЕЊЕ ВОЗИЛА Откривено како је дошло до несреће у којој су погинули Ана Радовић и Александар

ОТКРИВЕНИ су нови детаљи из истраге трагичне саобраћајне несреће у којој су страдали Ана Радовић (20) и Александар Масалушић (37).

07. 12. 2025. у 07:16

Коментари (0)

МИШЉЕЊА СУ ОПРЕЧНА: Да ли заиста овај језик користи највише пословних људи?