ЗА УДРУЖЕЊА ДЕСЕТ МИЛИОНА: У Параћину општински конкурс за програме од јавног интереса
У ТОКУ је конкурс намењен удружењима грађана, односно невладином сектору, који је локална самоуправа у граду на Црници расписала за финансирање програма од јавног интереса удружења грађана.
Фото: З. Рашић
Буџетом општине Параћин за 2024. годину за ову сврху опредељно су средства у износу од десет милиона динара, а право подношења пријаве имају удружења са регистрованим седиштем на територији те општине, на којој ће одабрани програми и да се реализују.
Средства ће се одобравати за реализацију програма из области борачко-инвалидске заштите, помоћи старима, заштите лица са инвалидитетом и заштите животиња, те за програме којима се подстиче развој предузетништва, имају хуманитарни карактер и за друге програме којима удружења следе јавне потребе.
Препоручујемо
РОМАНТИЧНИ "ВИНОФЕСТ" У ГРАДСКОМ ПАРКУ: Јубиларна 20. манифестација у Вршцу 3. и 4. јула
01. 07. 2026. у 16:36
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима
КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.
01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55
ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине
ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.
01. 07. 2026. у 15:45
ЈЕЗИВ СНИМАК ИЗ ХРВАТСКЕ, ДЕВОЈКЕ ВИКАЛЕ: "Не у аутобус, не!"
ДРУШТВЕНИМ мрежама кружи снимак који приказује забрињавајућу вожњу возача камиона.
30. 06. 2026. у 11:05
Коментари (0)