„ВЕЧЕ ФРАНКОФОНИЈЕ“ У ПАРАЋИНУ: Гимназијалци представили француску културу (ФОТО)

Зорана Рашић
Зорана Рашић

01. 04. 2024. у 15:22

КРОЗ осмишљен програм, игру и песму, параћински гимназијалци одржали су „Вече франкофоније“ у Културном центру, представљајући на себи својствен начин француску културу.

„ВЕЧЕ ФРАНКОФОНИЈЕ“ У ПАРАЋИНУ: Гимназијалци представили француску културу (ФОТО)

Фото: Фејсбук/Гимназија Параћин

Вече је одржано пред бројном публиком у галеријском простору те установе, а у припреми програма осим ученика који уче француски језик учествовали су и њихови професори.

Посетиоци су уживали у причама о Паризу и лепм француским мелодијама, а гимназијалци су показали одлично знање из француског језика који неки уче већ осам година.

Месец март је, иначе, у целом свету сваке године у знаку франкофоније.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

УПАМЋЕНА ПО ТЕСНОЈ КОЖИ: Проживела тортуру од Немаца - наша легендарна глумица оседела преко ноћи