ПРИ КРАЈУ ПРВЕНСТВО МЗ У ПАРАЋИНУ: Заказане четвртфиналне утакмице

Зорана Рашић
Зорана Рашић

29. 01. 2024. у 13:38

ПОСЛЕ мечева одиграних јуче у Хали спортова, познате су и преостале четири екипе месних заједница које ће играти четвртфинале овогодишњег 14. по реду Првенства месних заједница у малом фудбалу.

ПРИ КРАЈУ ПРВЕНСТВО МЗ У ПАРАЋИНУ: Заказане четвртфиналне утакмице

Илустрација Фото: Приватна архива

То су Бусиловац, Шавац, Стрижа и Доње Видово, екипе које су извојевале победу у недељу савладавши Мириловац, Крежбинац, „11. конгрес 1“ и Сикирицу. Најубедљивију победу имали су фубалери из Шавца који су чак седам пута затресли мрежу свог противника из Крежбинца.

Прве четири четвртфиналне утакмице биће одигране у недељу, 4. фебруара, а састају се МЗ „Центар“-Текија, „Бранко Крсмановић“-Данково, Бусиловац-Шавац и Доње Видово-Стрижа.

Почетак је у 18 сати, а последња утакмица заказана је за 21.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Револуција у трансплантацији косе