ПЕТИЦИЈА ГРАДУ УРОДИЛА ПЛОДОМ: Јагодинско насеље добија терен за баскет

Зорица Глигоријевић

23. 01. 2024. у 14:45

Радови на изградњи терена за баскет преко пута јагодинске пијаце, у парку код чувене „Плоче“, у пуном су јеку.

ПЕТИЦИЈА ГРАДУ УРОДИЛА ПЛОДОМ: Јагодинско насеље добија терен за баскет

Фото:З.Глигоријевић

Терен за баскет почео је да се гради на основу иницијативе, коју је потписало 60 Јагодинаца и лане послало градској управи, а коју су прихватили локална самоуправа, председник Скупштине града Јагодина Драган Марковић и Спортски савез „ЈАССА“. Тако ће уместо на трави и по блату, како су до сада играли кошарку, млади имати прави терен.

- Површина терена је око 200 метара квадратних, што је само 10 одсто површине парка. Такође, на молбу мештана, сличне терене правимо у насељима Штипљански пут и Моравској улици, а ускоро ћемо да уредимо и терен у насељу „Kајсијар” – каже Зоран Глигоријевић, директор Спортског савеза „ЈАССА“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)