РЕКОРДАН БРОЈ ПЛИВАЧА: Богојављење обележено и на Дрини код Лознице

Владимир Митрић
Владимир Митрић

19. 01. 2024. у 22:16

Овогодишње пливање за"Богојављенски крст" окупило је на Дрини, код Лознице, недалеко од моста који повезује Србију и РС и БиХ, рекордних 125 пливача.

РЕКОРДАН БРОЈ ПЛИВАЧА: Богојављење обележено и на Дрини код Лознице

фото;В.митрић

Богојављенско пливање, по великој хладноћи, посматрало је мноштво људи са обе обале Дрине.

Прва у конкуренцији жена била је Наталија Симић из Јадранске Лешнице, а код мушкараца Давид Милосављевић из Лознице.

По речима Мирослава Поповића, једног од организатора манифестације којој су присуствовали и лознички свештеници, подељене су пригподне награде, али и богато послужење за публику, уз забавни програм.

Најмлађин учесник је из насеља Брањево, у Републици Српској. Кристијан Самарџић који има 12 година, а већ је велики пливач.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

МИЛИЦА УЖИВА СА СВОЈИМ СИНОМ И ПАРТНЕРОМ: Кум Милице Тодоровић проговорио - У њеном дому влада радост