НАСТАВЉА СЕ ФУДБАЛСКИ ТУРНИР У ПАРАЋИНУ: Вечерас и сутра осам утакмица
ПРВОГ радног дана након новогодишњег празновања у Параћину се наставља 14. Првенство месних заједница у малом фудбалу.
Фото: Приватна архива
Како је све заљубљенике у овај спорт обавестио организатор, Спортски центар „7. јули“, вечерас се играју четири утакмице, а састају се Доње Видово - Сињи Вир, Извор - 11. конгрес 2, Дреновац - Врапчане и 11. конгрес 1 - Клачевица.
Већ сутра увече друго коло овог првенства биће комплетирано. Екипа Месне заједнице Текија играће са Шавцем од 18 сати, Трешњевица са Лешјем у 19, Стрижа са Горњим Видовом у 20, док последња утакмица почиње у 21 сат, а састаће се Стубица - 4. јули.
Овај традиционални турнир сваке године привлачи велику пажњу учесника и гледалаца, а учествују скоро све месне заједнице, од којих неке и са две екипе.
Препоручујемо
МАЈА ГОЈКОВИЋ ПОСЕТИЛА МУЗЕЈ ВОЈВОДИНЕ: Подсећање на славне дане српске историје
11. 02. 2026. у 16:05
ХОЛОКАУСТ И КУЛТУРА СЕЋАЊА: Градоначелница Смедерева угостила др Леу Ганор
11. 02. 2026. у 15:11
СВЕТСКИ ДАН ДЕЦЕ ОБОЛЕЛЕ ОД РАКА: Скуп у Врању, као подршка малим борцима
11. 02. 2026. у 14:53
"НЕ МОЖЕМО ДА ДОЂЕМО СЕБИ ОД ШОКА" Ово су Драган и Марко који су се угушили у викендици крај Дрине, Бања Ковиљача завијена у црно (ФОТО)
ТЕЛА Драгана Павловића (32) и Марка Глишића (34) пронађена су данас у викендици крај Дрине, код Бање Ковиљаче.
11. 02. 2026. у 12:45
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.
09. 02. 2026. у 11:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)