НИЈЕ ХТЕЛА ВИШЕ ДА ЧЕКА: Прва беба у Новој 2024. години, у врањском породилишту - девојчица
Првог дана Нове 2024. године, у врањском породилишту рођена је девојчица. Порођај обављен је у 11 сати и 25 минута, а дежурна екипа помогла је рађању девојчице, која је мајци из села Ристовац треће дете.
Фото : Ј.С.
Реч је о превременом порођају, а беба је тешка 2.300 грама и дуга 49 центиметара и на рођењу је добила оцену осам. Мајка и беба се према речима доктора Драгана Величковића, начелника Службе за Гинекологију и акушерство осећају добро
Како је најављено раније из градске управе, прворођена беба добиће 100.000 динара, а остале бебе рођене 1. јануара по 50.000 динара.
Препоручујемо
ТУГА У ВРАЊУ: Преминуо Милан Јањић, познати друштвено-политички радник
01. 01. 2024. у 15:49
МИЛАН МАРИЋ, ПРВА БЕБА РОЂЕНА У НОВОМ САДУ: Од Града на дар 300.000 динара
01. 01. 2024. у 13:03
ОСМУ ГОДИНУ ВРАЊАНЦИ БЕЗ ЈАВНОГ ДОЧЕКА: Новац на наменски рачун за лечење болесне деце
28. 12. 2023. у 17:57
"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)
ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.
13. 04. 2026. у 07:27
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)