ЗАСИЈАЋЕ ПУНИМ СЈАЈЕМ: Спортски терени у Апатину
ОШ "Жарко Зрењанин" у Апатину добиће комплетно обновљене спортске терене, захваљујући средствима Покрајинског секретаријата за спорт и омладину.
Фото:Општина Апатин
На основу пројекта „Опремање спортских терена у дворишту ОШ „Жарко Зрењанин“ одобрена су средства од пет милиона динара. Тако ће терени добити нову подлогу на комплетном терену, као и кошеве, голове и одбојкашку мрежу, те ће тако бити оспособљени за готово све спортове са лоптом. Укупна вреност инвестиције је 10.746.240,00 динара, а преостали део средстава Општина Апатин финансира из сопственог буџета.
-Реновирање спортских терена није важно само за спортисте, већ и за целокупну заједницу. Улагање у спортске терене побољшава квалитет живота, промовише физичку активност, развој талената и изграђује заједницу. То је инвестиција која доноси многе користи на дуги рок - поручује Дубравка Кораћ, председница Општине Апатин.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЂАЦИМА ГЕНЕРАЦИЈЕ ПО 30.000 ДИНАРА: Кикинда наградила двадесет најбољих ученика
08. 07. 2026. у 12:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)