СЛЕДИ АСФАЛТИРАЊЕ: Прва фаза реконструкције пута према Гочу

РАШЧИШЋАВАЊЕМ трасе пута, у дужини од девет километара, који спаја Гоч и село Рсавци код Врњачке Бање, у току је прва фаза реконструкције ове саобраћајнице.

СЛЕДИ АСФАЛТИРАЊЕ: Прва фаза реконструкције пута према Гочу

Општина Врњачка Бања

Пројекат се реализује на иницијативу општине Врњачка Бања и уз финансијску подршку ЈП „Путеви Србије“, процењена вредност радова је 160 милиона динара, а након завршетка прве фазе уследиће асфалтирање деонице укупне дужине 13,3 километара.

- Овај путни правац је изузетно значајан за развој планине Гоч и њену туристичку валоризацију – рекао је председник врњаче општине Бобан Ђуровић обилазећи радове. - Осим што повезује насеља Угљарево, Врњци, Ново Село и Гоч због благог успона представља најкраћу и најприступачнију везу са овом питомом планином.

Општина Врњачка Бања

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ОРБАН СЕ ОГЛАСИО ЗБОГ СИТУАЦИЈЕ У ЗЕМЉИ: Издао хитно упозорење

ЛИДЕР мађарске опозиционе странке Фидес и бивши премијер земље Виктор Орбан оптужио је данас владу странке Тиса да води земљу ка диктатури, након полемике изазване изјавама бившег председника Јаноша Адера о планираним сменама државних функционера.

05. 07. 2026. у 12:34

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу "Ја волим Србију": "Тако су стајале ствари..."

ВЕСТ да би глумица Мирка Васиљевић од септембра могла да преузме водитељску улогу у квизу "Ја волим Србију", уместо досадашње водитељке Драгане Косјерине, изазвала је велику пажњу јавности.

05. 07. 2026. у 21:54

Коментари (0)

Огласила се Косјерина после вести да је Мирка мења у квизу Ја волим Србију: Тако су стајале ствари...