РАДОВИ НА ВОДОВОДНОЈ МРЕЖИ: Обавештење за грађане Јагодине
ЈП “Стандард" Јагодина обавештава грађане да ће данас, 4. октобра, доћи до прекида у снабдевању водом.
Фото:З.Глигоријевић
Без воде ће остати мештани насеља Димитрије Туцовић и Новог насеља Трнава. До прекида у водоснабдевању доћи ће због радова на водоводној мрежи. Водоснабдевање ће бити настављено по завршетку радова.
Препоручујемо
ДА БУДЕ ВИШЕ МИРА НА ЗЕМЉИ: Васкршњу литургију у Новом Саду служио митрополит Иринеј
12. 04. 2026. у 15:09
ПИОНИРИМА ПЛАСМАН НА ДРЖАВНО ПРВЕНСТВО: Ћупријски стрелци најбољи у централној Србији
12. 04. 2026. у 13:16
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала
На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.
11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39
Коментари (0)