РАСУТА СЕЋАЊА У КОФЕРУ СНОВА: Промоција збирке песама сутра у Параћину
НИЗ књижевних догађаја у простору Културног центра у Параћину наставља се сутра промоцијом збирке песама „Расута сећања у коферу снова“.
Фото: Фесјбук/КЦ Параћин
Ауторка је песникиња из Ћуприје Снежана Миладиновић, а њено гостовање организовано је у сарадњи са новосадским Савезом књижевника у отаџбини и расејању (СКОР) – органком за Поморавски округ.
Почетак вечери је у 19 сати, уз слободан улаз за све љубитеље поезије и уопште писане речи.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ОКУПЉАЊЕ БАЈКЕРА У ПАРАЋИНУ: „YU група“ и „Кербер“ на мото-скупу почетком августа
08. 07. 2026. у 13:00
ЂАЦИМА ГЕНЕРАЦИЈЕ ПО 30.000 ДИНАРА: Кикинда наградила двадесет најбољих ученика
08. 07. 2026. у 12:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)