ДАНИ СЕЛА КРАЈШНИК: Од 15. до 17. септембра

Село Крајишник

08. 09. 2023. у 12:00

СЕЛО Крајишник, у Средњобанској општини Сечањ, од 15. до 17. септембра биће домаћин традиционалне манифестације Дани села, уз богат културни и забавни програм и садржаје као што су полагање венаца и цвећа на споменик палим борцима, ликовну колонију Кад Крајишник сања, промоције књига Нађени драгуљ, Бранка Граховца из Бања Луке и Прекидам тишину, Срђана Карановића.

ДАНИ СЕЛА КРАЈШНИК: Од 15. до 17. септембра

С.Младеновски

Пажњу присутних сигурно ће привући и такмичења у кувању рибље чорбе и традиционалног Босанског лонца, као и наступи фолкорне секције Културно уметничког друштва Јандрија Томић Ћић и са гостима и изворне певачке групе Балкана из Бачке Паланке.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

Коментари (0)

ИМАЛА 1% ШАНСЕ ДА ПРЕЖИВИ: Унука Биље Крстић велики је борац - Речено нам је да никад неће самостално седети, јести , дисати...