„ПРВАЦИМА“ ПО 5.000 ДИНАРА: Леп гест врњачке локалне самоуправе
Како би им улепшали полазак у први разред и бар мало растеретили кућни буџет њихових родитеља, чланови Општинског већа Врњачке Бање усвојили су одлуку о финансијској подршци свим ђацима-првацима са територије врњачке општине.
Општина Врњачка Бања
Тако је на почетку нове школске године укупно 208 ђака првака односно њихових родитеља, добило једнократну новчану помоћ од по 5.000 динара.
А, како то и доликује, почетак нове школске године у све четири осмолетке на територији Општине Врњачка Бања обележен је традиционалним свечаним пријемом првака и приредбама које су за њих и њихове родитеље припремили старији школски другови.
Препоручујемо
НАЈБОЉИ СПОРТИСТИ ВАЗДУХОПЛОВЦИ: „Златни орао“ поново Кристини Чипчић и Ивану Павлову
20. 03. 2026. у 19:24
ОПРЕЗ, ФАРБАЈУ ПЕШАЧКЕ ПРЕЛАЗЕ: У Вршцу почела обнова саобраћајне сигнализације
20. 03. 2026. у 16:35
АМЕРИЧКА ВОЈНА БАЗА У ПЛАМЕНУ: Жесток напад током ноћи (ВИДЕО)
НАЈМАЊЕ четири дрона напала су америчку базу Виктори у Ираку, уз низ експлозија синоћ и у раним јутарњим сатима.
21. 03. 2026. у 09:31
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)