УПОЗОРЕЊЕ ВОЈСКЕ СРБИЈЕ: У среду војне вежбе на „Могили“
ЈЕДИНИЦЕ Војске Србије изводиће вежбе са бојним минско-експлозивним средствима на војном полигону „Могила“ 9. августа, у периоду од 9 до 16 сати.
Д. Новковић
Тог дана, у наведеном подручју забрањује се кретање, задржавање и боравак људи, стоке, моторних возила и сточних запрега у означеном простору.
Полигонско-стрелишни простор биће обележен црвеним барјачићима и таблицама са натписом: „Не иди даље – гађа се!“ и обезбеђен стражарима.
Забрањено је и свако прикупљање и дирање нераспрснутих пројектила и њихових делова, јер то може бити опасно по живот.
Војска Србије саопштава да неће сносити одговорност за несрећне случајеве који могу настати непоштовањем наведених забрана.
Препоручујемо
ВОЈСКА ПОСТАВИЛА МОСТ ПРЕКО ВЕЛИКОГ БАЧКОГ КАНАЛА: Биће дежурства 24 сата дневно (ФОТО)
04. 08. 2023. у 17:00
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.
09. 12. 2025. у 20:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)