ЗАСЕДАО НОВОСАДСКИ ШТАБ ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ: Штете од невремена на више од 100 локација
ГРАДСКИ штаб за ванредне ситуације саопштио је данас да су последице синоћњег невремена констатовене на више од 100 локација у Новом Саду, где су евидентирани случајеви обарања дрвећа и грана, саобраћајне сигнализације, контејнера.
Прес служба Града
Било је такође поплављених саобраћајница, рушења заштитних ограда, кровова, нестанка струје и слично.
Са седнице, којој је председавао градоначелник Милан Ђурић, упућен је апел грађанима да, из безбедносних разлога, самоиницијативно не уклањају грање и стабла са електричних водова срушених услед непогоде.
- Надлежне службе, градска и приватна предузећа настављају да отклањању настале штете на јавним површинама – поручено је са седнице штаба.
У саопштењу се додаје да они грађани који имају проблем могу да га пријаве Градској управи за инспекцијске послове на бројеве телефона 021/4872-402 и 021/4872-403 или мејлом на адресу: dispecer@inspekcija.novisad.rs
БОНУС ВИДЕО - Застрашујући призор изнад Тополе
Препоручујемо
НЕВРЕМЕ ДОНЕЛО ПРОБЛЕМЕ И НА ГРАНИЦИ: На овим прелазима обустављен је теретни саобраћај
20. 07. 2023. у 13:57
ТЕШКЕ ПОСЛЕДИЦЕ НЕВРЕМЕНА У БИЈЕЉИНИ: У олуји повређене 23 особе - двоје тешко
20. 07. 2023. у 14:21
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)