У уторак представа „Путујуће позориште Шопаловић“

Душанка Новковић

17. 07. 2023. у 09:11

У Културно-просветном центру у Петровцу на Млави у уторак, 18. јула, на програму је представа „Путујуће позориште Шопаловић“ локалног позоришта „Драгољуб Милосављевић Гула“.

У уторак представа „Путујуће позориште Шопаловић“

Општинска управа Петровац на Млави

Реч је о победничкој представи републичког Фестивала аматерских позоришта Србије, одржаног прошлог месеца у Кули. Представа је рађена по тексту Љубомира Симовића, у режији и адаптацији Милоша Јагодића. Главне улоге играју Јован Ивковић, Сузана Станковић, Милица Стојадиновић и Саша Радивојевић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ЗАПАД У ШОКУ! Не може да верује шта је Русија управо урадила