КАЊОН ЦРНЕ РЕКЕ НА ПЛАНИНИ МАЉЕН КОД ВАЉЕВА: Акција спасавања повређене жене
ЕКИПА Горске службе спасавања из Београда и Ваљева јуче после подне отпочели су тражење жене која је упала у кањон Црне реке у близини Дивчибара, на планини Маљен. Жена се, сазнајемо, приликом пада повредила, а уз 10 припадника ГСС на њеном спасавању ангажовано је и шест ватрогасаца из Ваљева.
Foto GSS
Место на ком се жена налази није јуче поподне још било лоцирано, али се претпоставља да је у питању потез од Љутог крша до Подбукова. Вероватно је пала у кањон планинске Црне реке током шетње и тада се и повредила. У питању је веома тежак и непроходан терен у околини реке, а проблем представља и што у том делу планине Маљен нема сигнала мобилне телефоније. Кањон Црне реке, која је дуга око осам километара, заштићени је резерват природе.
- Због тежине терена, акција спасавања жене која је упала у кањон Црне реке и тада се повредила, могла би да потраје и током вечери – процењују у Горској служби спасавања Србије.
Препоручујемо
ТРАМП ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи амбасадоре и дипломате из окружења Србије
АДМИНИСТРАЦИЈА америчког председника Доналда Трампа повлачи скоро 30 каријерних дипломата са амбасадорских и других високих позиција у дипломатским представништвима САД у свету.
22. 12. 2025. у 10:32
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
"САД ЈЕ ТИТО ОДЈЕДНОМ ПОБИО ЈАДНЕ ХРВАТЕ..." Ведрана о бившој држави: "Све сам више Југословенка како време одмиче!"
ВЕДРАНА не бира речи када говори о времену Југославије...
24. 12. 2025. у 09:52
Коментари (0)