ПОСЛЕ 210 ДАНА ТОПЛАНА У КРУШЕВЦУ: Данас званично крај грејне сезоне
ПОСЛЕ 210 дана грејања у континуитету, ЈКП Градска топлана данас је званично прогласила крај продужене грејне сезоне 2022/23. у Крушевцу, саопштено је јутрос из овог предузећа.
Фото: С. Бабовић
-У наредном периоду наступају санација и реконструкција топловодне мреже, топлотних подстаница и котларница, као и набавка енергената, како бисмо спремно дочекали наредну грејну сезону - напомиње Јелена Димитријевић, пи-ар крушевачке топлане.
Корисници се за сва питања и додатне информације могу обратити путем адресе: jkpgtoplanaks@gmail.com, позивом на број телефона: 037/426-482 или лично, у управној згради ЈКП Градска топлана у Улици Мике Стојановића бр. 13.
На званичном сајту toplanakrusevac.rs Крушевљани ће моћи да прате и активности и радове на реконструкцији и санацији мреже током лета.
Препоручујемо
НА ПЛАНИНИ БОБИЈИ ИЗНАД ЉУБОВИЈЕ: Велики народни саборВидовдан-вазда пут и видик
28. 06. 2026. у 15:11
БЕСПЛАТНИ ПРЕГЛЕДИ У НИШКИМ СЕЛИМА: Брзо до дијагнозе без упута и заказивања
25. 06. 2026. у 15:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)