ЗБОГ ЦУРЕЊА АМОНИЈАКА: Преусмеравање саобраћаја - До Бугарске преко Зајечара, из Бугарске преко Власотинца
ЗБОГ акцидента са амонијаком код Пирота, где је , после превртања цистерне вагона исцурило двадесетак тона амонијака и проблема који су онемогућили саобраћај на источном краку путничког Кородора 10, надлежно Министарство саобраћаја и инфраструктуре, дало је налог ЈП "Путеви Србије", да преусмерава саобраћај на у овом делу Србије.
В.Ћ.
Како поменуто МИнистарство наводи, саобраћај ће од НИша ка Пироту, код петље Малча крај Ниша, бити преусмераван ка Зајечару и даље државним путем ка прелазу Вршка чука.
Из правца Димитровграда ка Пироту, возила ће бити преусмеравана ка Бабушници и даље ка Власотинцу, односно Лесковцу где поново избијају на КОридор 10 и даље ка Београду, односно Прешеву.
Возила ће се преусмеравати док се нормализује саобраћај на источном краку Коридора 10 код Пирота.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)