ВОЗИО СА 2,63 ПРОМИЛА АЛКОХОЛА: Редовне контроле пиротске полиције

ПРИЛИКОМ редовне контроле на путевима у Пиротском округу, саобраћајна полиција зауставила је једног возача, коме је на лицу места констатовано присуство 2,63 промила алхохола у крви.

ВОЗИО СА 2,63 ПРОМИЛА АЛКОХОЛА: Редовне контроле пиротске полиције

В.Ћ.

Другим речима, човек је био у стању потпуне алкохолисаности, па је право чудо како није изазавао неки удес.

Иначе, прошлог петка откривено је чак 12 пијаних возача. Путеви на подручју округа су проходни, али влажни, па из полиције апелују на возаче да поштују саобраћајна правила и прописе и да вожњу прилагоде условима на путу. Видљивост је добра. Јуче није било ниједне саобраћајне несреће.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ! Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава

АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.

06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21

Коментари (0)

ОСВЕЖЕЊЕ, АДРЕНАЛИН И ПОРОДИЧНА ЗАБАВА: Водич кроз најбоље аква-паркове у Србији овог лета!