ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗБОГ ОДБЕГЛОГ ПАНТЕРА: Моле се грађани да избегавају шуму код Апатина
ОПШТИНА Апатин данас је упозорила грађане да је пантер виђен у непосредној близини Бање Јунаковић и апеловала на грађане да се не приближавају том крају.
Фото: Профимедиа/Илустрација/Фејсбук/Fülöp Róbert
- Обавештавају се грађани да је црни пантер, који је недавно виђен у атарима села Сонте, данас уочен у непосредној близини Бање Јунаковић. Моле се грађани да не иду до даљњег у том и у правцу Пригревачке шуме јер се ради о веома опасној и непредвидивој дивљој животињи. У хватању и лоцирању црног пантера, тренутно су укључене све надлежне службе, као и стручна служба из Зоолошког врта Палић - наводи се у саопштењу Општине Апатин.
Звер је наводно након Сонте и села Купусина примећена и у Бањи Јунаковић.
Претходно су ЈП "Војводина шуме" издале обавештење којим упозоравају на опасну животињу.
- Обавештавамо суграђане да је уочен црни пантер (леопард) у атарима Општине Апатин. Предатор је изузетно опасан и овим путем апелујемо на грађане да воде рачуна за себе и своје најближе. Уколико неко уочи црног пантера потребно је одмах обавестити надлежну полицијску станицу - пише у саопштењу ЈП "Војводина шуме".
(Курир)
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)