ПОПИО "СТИМУЛАНС", ПА УМРО УСРЕД СЕКСА У ХОСТЕЛУ? Полиција расветљава узрок смрти Н. Р. (60) и утврђивању идентитета жене са којом је био
УЗРОК смрти Чачанина Н. Р. (60), који је у четвртак касно поподне из једног хостела у граду на Морави довезен без знакова живота у чачанску болницу, још није утврђен, мада се претпоставља да је реч о срчаном удару.
Фото И. Маринковић
Како сазнајемо, приликом пријема у Службу ургентне медицине покушана је његова реанимација, али без успеха.
Позив Хитној помоћи, која га је превезла до болнице, био је упућен из хостела. Незванично, овај Чачанин био је у друштву млађе женске особе у соби. Када је она приметила да му је позлило одмах је истрчала из хостела и побегла, наводно рекавши на рецепцији да је њеном интимном партнеру позлило. Засада није познат њен идентитет.
По положају тела, одећи и другим траговима који су затечени у соби, јасно је да су старији мушкарац и жена били у интимном односу. Полиција је поред кревета пронашла чашу допола напуњену водом у којој се налазио прашкасти садржај непознатог порекла. Претпоставља се да је реч о стимулативно-ерективном средству.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
МРТАВ МУШАКАРАЦ У ХОСТЕЛУ: Без знакова живота превезен у чачанску болницу
03. 11. 2022. у 19:20
УХАПШЕНИ БАХАТИ ВОЗАЧИ У ЧАЧКУ: Возили под дејством кокаина и алкохола
02. 11. 2022. у 15:37
ЧАЧАК ДОБИЈА БУЛЕВАР: Радови на саобраћајној жили куцавици у граду на Морави (ФОТО)
31. 10. 2022. у 12:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
НАШЕ КОМШИЈЕ ОКРЕНУЛЕ ЛЕЂА УКРАЈИНИ: Велики шамар за Зеленског
БУГАРСКИ министар одбране, Димитар Стојанов, изјавио је данас да та земља неће више да шаље оружје Украјини.
09. 06. 2026. у 15:10
ХРВАТСКА СЕ ОПАСНО НАОРУЖАВА: Стиже француско оружје, Загреб модернизује и немачке хаубице
ХРВАТСКА ће, осим набавке 18 нових самоходних хаубица "цезар" од Француске, модернизовати и 14 постојећих немачких "панцир" хаубица које је купила 2014. године, произлази из заједничке изјаве о појачаној сарадњи немачке и хрватске владе.
09. 06. 2026. у 12:21
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (2)