ПРОГРАМ ПОДРШКЕ: Туристичким предузетницима од ЕУ бесповратно до 10.000 евра

У ГОЛУПЦУ, Великом Градишту и Пожаревцу спроводиће се програм подршке приватном сектору туризма, у оквиру пројекта „ЕУ за културно наслеђе и туризам“.

ПРОГРАМ ПОДРШКЕ: Туристичким предузетницима од ЕУ бесповратно до 10.000 евра

Туристичка организација у Голупцу

Циљеви овог програма су јачање туристичке индустрије, посебно микро и малих предузећа, боља видљивост и атрактивност туристичке понуде, побољшање искуства посетилаца и повећање њиховог броја и броја ноћења.

За бесповратна средства, чији максимални износ може бити 10.000 евра, могу конкурисати физичка лица регистрована за пружање смештаја, регистрована пољопривредна домаћинства, предузетници и микро и мала предузећа која имају до 50 запослених.

Обрасци пријаве, која се доставља до 21. октобра, могу се преузети на адреси https://www.eu-za-turizam.rs/. На конкурсу за бесповратна средства могу да учествују туристички предузетници из девет градова, међу којима су и три из Браничевског округа.

БОНУС ВИДЕО - ДЕСИЛО СЕ ПРЕ 36 ГОДИНА: Храбар потез Милутина због ког је добио награду Вечерњих новости

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову