НЕ УЛАЗИТЕ У НИШАВУ: Пиротски Штаб за ванредне ситуације
ШТАБ за ванредне сиутуације у Пироту, обавестио је грађана да ће ХЕ Пирот, радити непрекидно до 12. септембра.
Фото: В.Ћ.
То практично значи, да се грађани обавештавају да до тог датума не улазе у реку ради властите безбедности.
Поменута централа у режиму рада испушта воду из турбина у корито Нишаве чији се ниво том знатно повећа, а река постане веома брза.
Пракса обавештавања грађана о раду ХЕ Пирот је увбедена недавно, псоле неколико трагичних догађаја, односно дављења.
БОНУС ВИДЕО:
КАЖЕ ДА ЈЕ НАШАО ПОТПУНУ СЛОБОДУ: Панта годинама живи у пећини и гради мостове
Препоручујемо
ИСПРЕД КУЋА ИХ ВРЕБАЈУ ЛИСИЦЕ: У Вршцу старицу дивља животиња ујела усред дана
03. 09. 2022. у 06:40
ГДЕ ЈЕ ПОШЛА ОВАКВА? Хилари Клинтон изненадила појавом на црвеном тепиху (ФОТО)
01. 09. 2022. у 15:47
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)