КОРОНА ВИРУС У СРЕДЊЕМ БАНАТУ: 714 новооболелих за недељу дана

16. 08. 2022. у 13:56

НА подручју пет општина средњег Баната, закључно са 15-тим августом, потврђено је 37.712 случајева заражених

КОРОНА ВИРУС У СРЕДЊЕМ БАНАТУ: 714 новооболелих за недељу дана

Фото: Б. Г.

Цовид-ом 19, а за последњих недељу дана регистровано је 714 новооболелих лица.

Уз највећи број укупно оболелих, 25.817 у Зрењанину је тренутно активних 507 случајева, у Новом Бечеју.109,  Житишту  86, Новој Црњи 52 и Сечњу 68.

Са две дозе, вакцинисано је 71.579 житеља Средњобанатског округа, трећу вакцину је примило  47.629, а четврту 2.239 мештана.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку

ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.

07. 12. 2025. у 13:36

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

КАРЛЕУША ОТКРИЛА ЦЕЦИ ИСТИНУ О СНАЈИ: Није остала равнодушна на речи о Вељку и Богдани