ЦРКВЕНА СЛАВА У КРАЈИШНИКУ: Светом литургијом и прославом настављена дугогодишња традиција (ФОТО)

СВЕТОМ литургијом у храму Светог Великомученика Пантелејмона у селу Крајишник, у Средњобанатској општини Сечањ, код Зрењанина, обележена је црквена слава.

ЦРКВЕНА СЛАВА У КРАЈИШНИКУ: Светом литургијом и прославом настављена дугогодишња традиција (ФОТО)

Фото: Спасо Младеновски

Домаћин славе за протеклу годину, Јасмина Јерковић, предала је домаћинство Удружењу жена из Крајишника, а након Свете литургије, настављена је прослава уз пригодно послужење у складу са дугогодишњом традицијом овог села у Банату.

Фото: Спасо Младеновски

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

СРБИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Незабележено дивљање хулигана, свет у шоку (УЗНЕМИРУЈУЋИ ВИДЕО СНИМАК)