ВИШЕ НЕЋЕ МОРАТИ У ВРШАЦ: Дом здравља у Пландишту добио лекаре специјалисте
ДОМ здравља „Први октобар“ у Пландишту повећао је ниво својих услуга, па ће мештани од сада и код њих моћи да обаве одређене специјализоване лекарске прегледе.
Фото: Ј. Ј. Баљак
Реч је о услугама медицине рада, прегледима ђака приликом уписа у средње школе, као и о прегледима неопходним за издавање потврде за ношење оружја и управљање моторним возилима.
За то су Пландиштанци до сада морали да иду у оближњи Вршац, што је изискивало додатне трошкове превоза.
Нову услугу Дом здравља је реализовао захваљујући подршци Покрајинског секретаријата за здравство.
Препоручујемо
У СЕЛУ И СПЕЦИЈАЛИСТИ: Мештане Сивца лечиће и специјалисти из сомборске болнице
20. 07. 2022. у 08:23
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)