"НЕБО СЕ ОТВОРИЛО": Град величине ораха забелео ивањички крај (ВИДЕО)
JAKO невреме праћено кишом и градом захватило је око 15 часова подручје месне заједнице Катићи код Ивањице.
Фото: Принтскрин Youtube/Инфо Лига
Према речима очевидаца, град је падао око пола сата и у једном моменту био је величине ораха.
- Кренули смо на Мучањ и нисмо очекивали да ће нас дочекати ово. Небо се отворило и град је почео прво да пада слабим интезитетом, након чега смо морали да покривамо наше аутомобиле јер је град достигао величину ораха - рекао је за Инфо Лигу Драган Маричић из Ивањице.
Како се види на снимку са лица места, дворишта су се белела од града.
BONUS VIDEO:
GRAD VELIČINE KLIKERA PADAO U LOZNIČKOM KRAJU: Čuje se dejstvo protivgradnih raketa
Препоручујемо
СЦЕНА КОЈА СЕ ПРЕПРИЧАВА: Малишан одговорио ТАЧНО на Путиново питање, а он га је ИСПРАВИО - нема граница! (ВИДЕО)
04. 07. 2022. у 14:54 >> 14:54
ХИТ: Србин залутао на нудистичку плажу у Грчкој, није веровао шта види
05. 07. 2022. у 08:09
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)