ДОБРО ДОШЛА БЕБО: Бесплатан панел за труднице у Новом Саду

ХУМАНИТАРНА организација „Клуб беба трудница и мама“ из Ниша, 17. јуна у хотелу „Дацх“ у Новом Саду, с почетком у 17.00 часова организује бесплатан панел за труднице под називом „Добро дошла бебо“ , у циљу њиховог окупљања и едукације од стране еминентних доктора из области гинекологије и педијатрије.

ДОБРО ДОШЛА БЕБО: Бесплатан панел за труднице у Новом Саду

Добро дошла бебо

Реч је о панелу у оквиру националне кампање „Појачајмо свест о заједништву и повећању наталитета“ у оквиру које се одржавају бесплатне едукације будућих мама и њихових партнера како о трудноћи тако и о нези бебе.

Трудноћа сем радости доноси и многе страхове, пре свега од порођаја, а о томе како изгледа И, ИИ, ИИИ триместра трудноће, али и како се понашати током порођаја на панелу говориће др Јелена Нишевић, специјализант гинекологије и акушерства из Новог Сада.

Патронажна сестра Татјана Олеар Гаћеша из Дома здравља Нови Сад, даће прве и важне савете будућим родитељима да се лакше, брже и боље снађу у новим улогама. Објасниће, показаће и научити родитеље све што је важно да знају када је целокупна нега и исхрана бебе у питању.

За све присутне госте, партнери и Клуб су обезбедили разне корисне поклоне за маму и бебу, као и поклон ваучере и попусте. Очекује се учешће око 100-ак трудница из Новог Сада и Војводине.

Хуманитарна организација „Клуб беба трудница и мама“ из Ниша постоји од 2016. године и броји преко 10.000 чланова. До сада су панеле овог типа одржани у Нишу и Београду, а наредни се очекују у Крагујевцу и Пироту.

У наставку су ИГ профили који вам могу дати више информација о организацији Клуб беба трудница и мама:

клуб_беба_трудница_и_мама

кбтим_дигитална_ординација

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕСТАО ПРЕ 20 ГОДИНА, ПРОНАЂЕН МРТАВ У ШИБЉУ: Тело идентификовано по зубима, МИСТЕРИЈА и даље није решена

НЕСТАО ПРЕ 20 ГОДИНА, ПРОНАЂЕН МРТАВ У ШИБЉУ: Тело идентификовано по зубима, МИСТЕРИЈА и даље није решена

Расел Скози, ИТ стручњак из Велса који је нестао 2002. године, пронађен је мртав после више од 20 година у густом шибљу недалеко од Свонсија. Његови посмртни остаци идентификовани су помоћу стоматолошких картона, али...

24. 07. 2026. у 16:35 >> 17:07

ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда

ХИТНО УПОЗОРЕЊЕ ЗА ВОЗАЧЕ У СРБИЈИ: Опозвана два популарна Nissan модела због ризика од пожара и повреда

НА сајту система НЕПРО објављен је опозив два модела путничких возила марке Nissan због безбедносних ризика који могу довести до повреда корисника, односно повећаног ризика од пожара.

24. 07. 2026. у 16:00

Коментари (0)

ОСЕЋАМ СЕ УГРОЖЕНО Сузана Манчић морала да потражи помоћ полиције - Упропастила си ми живот