КОРОНА НА КиМ: Без преминулих од последица вируса
НА Косову и Метохији је у последња 24 сата забележено 14 нових случајева корона вируса, међу 317 тестираних узорака, саопштило је Министарство здравља привремених приштинских институција.
Фото: Д.З.
Како је наведено, није регистрован ниједан смртни случај од последица ове инфекције у протекла 24 сата.
Од корона вируса је излечено још девет особа, тако да се од почетка пандемије опоравило 225.169 људи.
Тренутно је на КиМ активно 65 случајева корона вируса.
Подсетимо, у Србији је данас било укупно 249 нових случајева заразе корона вирусом, а истовремено је од последица ове болести преминуло двоје пацијената.
Препоручујемо
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
Дању спасавао животе у болници, ноћу се претварао у МОНСТРУМА: Језива истина откривена годинама касније
ПОЛИЦИЈА верује да је Крис Ревак, који је извршио самоубиство након што је оптужен за убиство, можда био серијски убица. Његов живот и дела крили су мрачну страну која је шокирала истражитеље.
15. 02. 2026. у 09:19
Коментари (0)