ТРАДИЦИОНАЛНА МАНИФЕСТАЦИЈА: Квадрил апатинских матураната

Јелена Лемајић

20. 05. 2022. у 16:04

МАТУРАНТИ апатинских средњих школа: Гимназије и стручне школе “Никола Тесла” и Техничке школе са Домом ученика, учествовали су данас у традиционалној манифестацији “Матурантска парада”.

ТРАДИЦИОНАЛНА МАНИФЕСТАЦИЈА: Квадрил апатинских матураната

фото: Општина Апатин

Том приликом апатински матуранти су одиграти кадрил, уз Штраусову оперету "Слепи миш" и тако се прикључити својим вршњацима из других градова и општина.Плесне кораке матуранти су вежбали у својим школама уз помоћ координатора, а општина Апатин као организатор овог догађаја пружила је логистичку подршку у организацији као и набавку опреме.

-Желим вам много среће и да донесете најбоље одлуке за вас и вашу будућност, а општина је ту да помогне колико може и да подржи, који ће и ове године бити награђени као и до сада - поручила је матурантима Милка Никшић, помоћница председнице општине Апатин за образовање и омладинску политику.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

Шта је заправо реaктор Димона, најстроже чувани израелски објекат - где свега има, а Израелци све строго крију? (ФОТО)

У балистичком ракетном нападу на Димону, град на југу Израела, повређено је 47 људи, који су запослени у болници. Већина повреда је узрокована шрапнелима, према израелској служби за хитне случајеве Маген Давид Адом. Димона се налази око 13 километара од нуклеарног истраживачког центра Негев.

21. 03. 2026. у 21:44 >> 22:08

Коментари (0)

БРАВО! Рукометаши Србије савладали Литванију и обезбедили бараж за Светско првенство против Мађарске